Welkom op de website van BVV Barendrecht

SPAREN VOOR CLUBARTIKELEN BIJ JUMBO BARENDRECHT

jumbo clubartikelenJumbo Barendrecht start vanaf 1 november weer een bijzondere actie. Alle leden en supporters van BVV Barendrecht kunnen namelijk exclusief bij Jumbo Barendrecht sparen voor gepersonaliseerde clubartikelen! Hoe spaart u mee? Bij elke € 10,- aan boodschappen bij Jumbo Barendrecht ontvangt u een zegel. Elk product kan op basis van een aantal zegels bij elkaar gespaard worden. Heeft u het aantal zegels gespaard, dan kunt u die bij de servicebalie van Jumbo Barendrecht inleveren. U krijgt dan een unieke code, die u op www.myclubstore.nl/jumbobarendrecht activeert. Vervolgens selecteert u uw product, kunt u dit zelf personaliseren en krijgt u een bericht als u deze kunt afhalen bij de BVV in de kantine. Een deel van de opbrengsten komt bovendien ten goede aan onze vereniging! Bij elke aankoop gaat er een deel van de waarde van het product naar onze clubkas. Ga daarom vanaf 1 november naar Jumbo Barendrecht en spaar mee!

 Digisource

Stersponsors