Welkom op de website van BVV Barendrecht

Programma en Uitslagen

Programma & Uitslagen 19 februari t/m 3 maart

Laatste wijziging 20 februari  22:15 uur: 

19-2-2017   Uitslag Scheidsrechter Bijzonderheden
22  Le Bonheur 30  FC Schippers 2 5-0   Zaal
27  Greenline 26  Libeccio 1-1   Zaal
7   Same Energy 6   Cafe `t Schaapje 3-3   Zaal
25  Kippie 29  Cafe `t Lot 1-2   Zaal
1   Duifhuizen Leder 9   Harry's Tuincentrum 3-7   Zaal
20  FC Schippers  1 11  TransNordic            0-2   Zaal
17  Blue Basement 14  Hengelsport Westdijk 4-2   Zaal
28  Eikenhandel Kik 23  Pim United 5-1   Zaal
Dames   Uitslag Scheidsrechter Bijzonderheden
Barendrecht VR1 HBSS VR1 6-3   Zaal
Barendrecht VR2 DSVP VR1 4-7   Zaal
         
21-2-2017        
35+   Uitslag  Scheidsrechter  Bijzonderheden 
Just4fun Tinke nnb    
AW Accu KapsalonDuet nnb    
MAO Businessclub nnb    
Optimaal T GIT nnb    
Dames   Uitslag   Bijzonderheden
Berkel VR2 Barendrecht VR3 3-7   Zaal
Honselersdijk VR1 Barendrecht VR4     Zaal
Barendrecht JO19-1 Barendrecht JO17-1 nnb   Oefenwedstrijd
Junioren   Uitslag   Bijzonderheden
Groeneweg JO15-1 Barendrecht JO15-2 7-1    
         
23-2-2017   Aanvang Scheidsrechter Bijzonderheden
Excelsior Barendrecht SC Heerenveen 19:30   Sportpark de Bongerd
         
24-2-2017   Aanvang Scheidsrechter Bijzonderheden
VVSB Barendrecht 18:00    
Barendrecht 2 SHO 2 12:30   Beker
Rijnm/Hgvl.Sp. 4 Barendrecht 9 12:00    
Barendrecht 10 Rotterdam United 3 14:00 W. Stolk  Beker 
Smitshoek 6 Barendrecht 11 13:00    
Rozenburg 6 Barendrecht 15 14:30    
FC IJsselmonde VE1 Barendrecht VE1 11:00    
G-voetbal   Aanvang Scheidsrechter Bijzonderheden
Barendrecht G1 VFC G1 10:00 B. Rodenburg  
35+   Aanvang  Scheidsrechter  Bijzonderheden 
Veteranen 2 Remax/M. Bos 12:45   Inhaal
Oefen Oefen 12:45    
Oefen Oefen 12:45   Veld 3C
Dames/Meisjes   Aanvang Scheidsrechter Bijzonderheden
Soccer Boys MO19-1 Barendrecht MO19-1 12:30   Beker
Junioren   Aanvang Scheidsrechter Bijzonderheden
Barendrecht JO19-1 Smitshoek JO19-1 13:00   Oefen
BZC/Zuiderpark JO15-1 Barendrecht JO15-6 9:45    
Pupillen   Aanvang Scheidsrechter Bijzonderheden
Barendrecht JO13-1 Nuenen JO13-1 10:30 A. Geense   
ZBVH JO13-1 Barendrecht JO13-4 9:15    
Barendrecht JO11-1 Slikkerveer JO11-1 11:00   Oefen 9x9
Barendrecht JO11-2 Nieuwenhoorn JO11-1 10:00   Oefenwedstrijd
Barendrecht JO11-4 ASWH JO11-2 10:00   Oefenwedstrijd
Barendrecht JO11-5 Hellevoetsluis JO11-1 10:00   Oefenwedstrijd
Barendrecht JO9-1 Spartaan'20 JO9-1 10:00   Beker
SHO JO9-4 Barendrecht JO9-5 8:30    
Rhoon JO8-3 Barendrecht JO8-3 9:45    
Champions League   Aanvang Scheidsrechter Bijzonderheden
Bongerdjes   11:30    
Champions League   11:30    
         
26-2-2017   Aanvang Scheidsrechter Bijzonderheden
12 Vermatech 18  The Panters 18.25   Zaal
8   Loiter Squad 1   Duifhuizen Leder 19.00   Zaal
13  Flexstra - Groep 17  Blue Basement 19.35   Zaal
24  Viriditas 30  FC Schippers 2 20.10   Zaal
23  Pim United 29  Cafe `t Lot 20.45   Zaal
11  TransNordic            19  v. d. Bijl 21.20   Zaal
7   Same Energy 2   v. d. Enden & Helwig 21.55   Zaal
32  Slim Team 2 31  Slim Team 1 22:30   Zaal
         
28-2-2017        
35+   Aanvang Scheidsrechter Bijzonderheden
Kraaijeveld MCS  19.45    
4-ever young SME  19.45    
Inatherm Rijschool Lago  20.55     
Dikke Knuff v.d. Burg  20.55     
Dames   Aanvang Scheidsrechter Bijzonderheden
Barendrecht VR1 Ommoord VR1 19:00   Zaal/Beker
Barendrecht VR2 Lugdunum VR2 21:00   Zaal
         
2-3-2017   Aanvang Scheidsrechter Bijzonderheden
zvv Den Haag VR1 Barendrecht VR1 20:00   Zaal
         
3-3-2017   Aanvang Scheidsrechter Bijzonderheden
Barendrecht Jong Sparta Rotterdam 15:30    
Neptunus-Schiebroek 3 Barendrecht 5 12:15    
Spijkenisse 5 Barendrecht 6 15:00    
BVCB 6 Barendrecht 10 15:30    
Binnenmaas 5 Barendrecht 11 14:30    
Smitshoek 10 Barendrecht 16 15:00    
G-voetbal   Aanvang Scheidsrechter Bijzonderheden
Barendrecht G1 Zuidland G1 9:45   Beker
35+        
ZW Zuid Veteranen 2 12:45    
Heerjan Remax/M. Bos 12:45    
Oefen Oefen 12:45   Veld 3C
Dames/Meisjes   Aanvang Scheidsrechter Bijzonderheden
Ter Leede VR1 Barendrecht VR1 14:30    
Rohda '76 MO19-1 Barendrecht MO19-1 15:15    
Zuidland MO15-1 Barendrecht MO15-1 uitgesteld    
Junioren   Aanvang Scheidsrechter Bijzonderheden
Barendrecht JO19-1 RKDVC JO19-1 14:30    
SJO/ Korendijk JO19-1G Barendrecht JO19-5 11:30    
Barendrecht JO17-3 Gravendeel JO17-1 11:30    
Barendrecht JO15-7 SVS JO15-3 11:30    
Pupillen   Aanvang Scheidsrechter Bijzonderheden
Alexandria'66 JO13-1 Barendrecht JO13-1 10:30    
DBGC JO13-1 Barendrecht JO13-3 9:00    
Barendrecht JO13-5 Charlois, sv JO13-6 8:30    
Smitshoek JO13-9 Barendrecht JO13-9 10:00    
Strijen JO13-3 Barendrecht JO13-10 10:00    
Alphense Boys JO12-1 Barendrecht JO12-1 9:00    
Gr.WII VAC JO11-1 Barendrecht JO11-1 10:00    
Barendrecht JO11-5 Rijnm. Hoogvliet JO11-1 10:00   Oefenwedstrijd
NOCKralingen JO11-3 Barendrecht JO11-8 8:45    
Barendrecht JO9-6 FC IJsselmonde JO9-4 10:00   Oefenwedstrijd
Poortugaal JO8-3 Barendrecht JO8-4 8:30    
Champions League   Aanvang Scheidsrechter Bijzonderheden
Bongerdjes   11:30    
Champions League   11:30    

 Digisource

Stersponsors