Welkom op de website van BVV Barendrecht

Programma en Uitslagen

Programma & Uitslagen 16 t/m 28 april

Laatste wijziging 17 april 22:22 uur:    

16-4-2018   Uitslag    
11  TransNordic            15  BAR 1 3-7    Zaal
14  Hengelsport Westdijk 13  Flexstra - Groep 1-1    Zaal
23  Pim United 27  Greenline 2-2    Zaal
3   T`shirtdeal 9   Harry's Tuincentrum 3-2    Zaal
18  The Panters 20  FC Schippers  1 7-1    Zaal
22  Le Bonheur 28  Eikenhandel Kik 5-2    Zaal
24  Viriditas 32  Slim Team 2 2-2    Zaal
5   Hiemstra Sport 7   Same Energy 4-1    Zaal
Dames   Uitslag Scheidsrechter Bijzonderheden
Lugdunum VR3 Barendrecht VR2 1-4   Zaal
Barendrecht VR3 Delft VR1 4-3   Zaal
Barendrecht VR4 FC IJsselmonde VR1 2-2   Zaal
         
17-4-2018   Uitslag Scheidsrechter Bijzonderheden
Binnenmaas 5 Barendrecht 11 0-2    
         
18-4-2018        
35+   Uitslag Scheidsrechter Bijzonderheden
SME Rijschool Lago 3-3   inhaal
Just 4 Fun Kapsalon Duet 3-8   inhaal
Businessclub Tinke nnb   inhaal
MAO Git 2-10   inhaal 
Senioren   Uitslag    
BZC/Zuiderpark 3 Barendrecht 19 3-11   Beker 1/4 finale
Dames/Meisjes   Uitslag Scheidsrechter Bijzonderheden
Pernis VR2 Barendrecht VR1 6-3   ZAAL
Binnemaas MO17-1 Barendrecht MO17-1 nnb   Abel-cup 
Junioren   Uitslag    
Barendrecht JO17-3 Leonidas JO17-2 4-0 T.J. Verhulst  
Slikkerveer JO15-1 Barendrecht JO15-2 nnb    
Barendrecht JO15-6 Charlois, sv JO15-4 1-2 N. Stam  
Meeuwenplaat JO15-1 Barendrecht JO15-9 nnb    
Pupillen   Uitslag Scheidsrechter Bijzonderheden
Barendrecht JO13-10 DBGC JO13-2G 6-3 M. Vellucci   
Barendrecht JO13-11M BVCB JO13-5 nnb nog niet bekend   
IJVV de Zwervers JO9-1 Barendrecht JO9-1 nnb   Abel-cup
         
21-4-2018   Aanvang Scheidsrechter Bijzonderheden
Barendrecht Achilles '29 14:30    
Barendrecht 2 Ter Leede 2 11:15    
SC Feyenoord 2 Barendrecht 3 12:00    
Barendrecht 4 GOZ 2 11:45    
Barendrecht 5 SVS 3 11:45    
Barendrecht 6 Binnenmaas 3 12:00    
Barendrecht 7 Schoonhoven 3 14:15    
Barendrecht 8 DCV 4 14:00    
Barendrecht 9 Blijdorp 3 14:00    
Barendrecht 10 Ariston'80 4 14:15    
Barendrecht 11 Den Bommel 2 12:00    
Hellevoetsluis 5 Barendrecht 12 14:30    
Oude Maas 4 Barendrecht 13 12:30    
SSS 4 Barendrecht 15 12:00    
Barendrecht 16 Binnenmaas 8 12:00    
Spijkenisse 8 Barendrecht 17 15:30    
Egelant.Boys 4 Barendrecht 18 15:00    
Gravendeel 6 Barendrecht 19 12:00    
Zwervers, IJVV de VE2 Barendrecht VE1 13:45    
G-voetbal   Aanvang Scheidsrechter Bijzonderheden
Alphense Boys G1 Barendrecht G1 13:00    
Barendrecht G2 Jonge Spartaan G1 10:00    
35+        
Team Jeroen BVV Huit 12:45    
ZW Zuid van Zwitserland 12:45    
Stoomerette Remax/M. Bos 12:45   Veld 3C
Dames/Meisjes   Aanvang Scheidsrechter Bijzonderheden
Barendrecht VR1 Wartburgia VR1 14:00    
Barendrecht VR2 Wartburgia VR2 11:30    
Jodan Boys MO17-1 Barendrecht MO17-1 14:30    
Barendrecht MO17-2 Meeuwenplaat MO17-1 16:15    
Barendrecht MO15-1 v.v. Hekelingen MO15-1 14:30    
Junioren   Aanvang Scheidsrechter Bijzonderheden
Barendrecht JO19-1 DHC JO19-1 14:30    
Barendrecht JO19-2 HVC'10 JO19-1 16:15    
Spartaan'20 JO19-3 Barendrecht JO19-4 15:00    
Barendrecht JO19-5 OVV JO19-2 16:15    
Westlandia JO17-1 Barendrecht JO17-1 12:00    
Slikkerveer JO17-1 Barendrecht JO17-2 13:30    
Barendrecht JO17-3 NSVV JO17-1 9:15    
Barendrecht JO17-4 Zwervers, IJVV de JO17-3 16:15    
Spirit JO17-3 Barendrecht JO17-5 12:45    
Barendrecht JO17-6 Vierpolders JO17-1 14:15    
Barendrecht JO17-8 Strijen JO17-2G 16:15    
OJC ROSMALEN JO15-1 Barendrecht JO15-1 13:00    
VVOR JO15-1 Barendrecht JO15-2 9:45    
Spartaan'20 JO15-4 Barendrecht JO15-3 12:45    
Barendrecht JO15-5 Spartaan'20 JO15-5 10:00    
Binnenmaas JO15-3 Barendrecht JO15-6 10:30    
Barendrecht JO15-7 Nieuwerkerk JO15-5 10:15    
Heinenoord JO15-2G Barendrecht JO15-8 10:30    
Zwaluwen JO15-4 Barendrecht JO15-9 11:00    
Pupillen   Aanvang Scheidsrechter Bijzonderheden
Baronie JO13-1 Barendrecht JO13-1 12:00    
Barendrecht JO13-2 Binnenmaas JO13-2 8:30    
OVV, JO13-2G Barendrecht JO13-3 8:30    
Barendrecht JO13-5 Zuidland JO13-1 8:30    
Barendrecht JO13-6 RVVH JO13-3 8:30    
Excelsior'20 JO13-4 Barendrecht JO13-7 10:00    
Barendrecht JO13-8 VVOR JO13-3 8:30    
Barendrecht JO13-9 Capelle JO13-4 10:15    
Barendrecht JO13-11M Berkel JO13-5 8:30    
Barendrecht JO13-10 Zwervers, IJVV de JO13-4 10:15    
VEP JO12-1 Barendrecht JO12-1 10:00    
Excelsior M JO11-1 Barendrecht JO11-1 8:30    
Binnenmaas JO11-1 Barendrecht JO11-2 8:30    
Barendrecht JO11-3 RVVH JO11-1 10:00    
Barendrecht JO11-4 Oude Maas JO11-1G 8:30    
Charlois, sv JO11-4 Barendrecht JO11-5 8:30    
Barendrecht JO11-6 Smitshoek JO11-8 10:00    
GOZ JO11-2 Barendrecht JO11-7 9:30    
Nieuwerkerk JO11-8 Barendrecht JO11-8 8:30    
Smitshoek JO11-9 Barendrecht JO11-9 8:30    
Barendrecht JO11-10 OFB JO11-1G 8:30    
Barendrecht JO11-11 Zwervers, cvv JO11-8 10:00    
Zwervers, IJVV de JO11-6 Barendrecht JO11-12 9:45    
Barendrecht JO11-13 Binnenmaas JO11-4 8:30    
DVV09 JO11-2G Barendrecht JO11-14 9:00    
Barendrecht JO11-15 Slikkerveer JO11-7 8:30    
Slikkerveer JO9-1 Barendrecht JO9-2 10:00    
Barendrecht JO9-3 Brielle JO9-1 8:30    
Barendrecht JO9-4 LMO JO9-3 8:30    
Barendrecht JO9-5 Slikkerveer JO9-3 8:30    
NOCKralingen JO9-2 Barendrecht JO9-6 8:30    
Barendrecht JO9-7 RVVH JO9-7 8:30    
Spartaan'20 JO9-12 Barendrecht JO9-8 11:15    
Hillegersberg JO8-1 Barendrecht JO8-1 11:00    
Smitshoek JO8-2 Barendrecht JO8-2 8:30    
Spijkenisse JO8-2 Barendrecht JO8-3 8:30    
GHVV'13 JO8-2 Barendrecht JO8-4 8:30    
Champions League   Aanvang Scheidsrechter Bijzonderheden
Bongerdjes   11:30    
Champions League   11:30    
         
23-4-2018   Aanvang Scheidsrechter Bijzonderheden
26  Libeccio 23  Pim United 18.25   Zaal
1   Duifhuizen Leder 5   Hiemstra Sport 19.00   Zaal
9   Harry's Tuincentrum 6   Cafe `t Schaapje 19.35   Zaal
29  Cafe `t Lot 31  Slim Team 1 20.10   Zaal
27  Greenline 22  Le Bonheur 20.45   Zaal
2   v. d. Enden & Helwig 4   Optimaal Talent 21.20   Zaal
28  Eikenhandel Kik 32  Slim Team 2 21.55   Zaal
20  FC Schippers  1 17  Blue Basement 22.30   Zaal
Meisjes/Dames   Aanvang Scheidsrechter Bijzonderheden
SJZ VR1 Barendrecht VR2 21:00   Zaal
Barendrecht MO19-1 DSVP MO19-1 19:45   Beker 1/2 finales
Junioren   Aanvang Scheidsrechter Bijzonderheden
Haastrecht JO17-1 Barendrecht JO17-1 19:30   Abel cup 1/8 finale
Pupillen   Aanvang Scheidsrechter Bijzonderheden
Alexandria'66 JO13-1 Barendrecht JO13-1 19:00    
         
24-4-2018   Aanvang Scheidsrechter Bijzonderheden
Barendrecht VR1 SSS VR1 20:00   JDS cup 1/4 finale
         
25-4-2018        
35+   Aanvang Scheidsrechter Bijzonderheden
nnb nnb 19:55    
nnb nnb 19:55    
nnb nnb 21:00    
nnb nnb 21:00    
Meisjes/Dames   Aanvang Scheidsrechter Bijzonderheden
DSVP VR3 Barendrecht VR4 21:00   Zaal
Barendrecht VR2 Lugdunum VR2 21:00   Zaal
Junioren   Aanvang Scheidsrechter Bijzonderheden
Barendrecht JO19-1 Zwaluwen JO19-1 19:30   Abel-cup 1/8 finale
Pupillen   Aanvang Scheidsrechter Bijzonderheden
Barendrecht JO13-5 FC IJsselmonde JO13-3 19:00    
Rozenburg JO11-3 Barendrecht JO11-14 18:30    
Barendrecht JO11-15 SHO JO11-11G 18:30    
         
28-4-2018   Aanvang Scheidsrechter Bijzonderheden
Barendrecht Kozakken Boys 14:30    
WIK 2 Barendrecht 2 17:00    
Barendrecht 4 NBSVV 2 12:00    
Neptunus-Schiebroek 3 Barendrecht 5 14:00    
Spijkenisse 5 Barendrecht 6 15:00    
Barendrecht 7 Jodan Boys 7 14:00    
BVCB 6 Barendrecht 10 13:00    
v.v. Hekelingen 4 Barendrecht 11 13:00    
SCO '63 6 Barendrecht 18 14:00    
Zestienhoven VE1 Barendrecht VE1 14:00    
G-voetbal   Aanvang Scheidsrechter Bijzonderheden
Barendrecht G1 Zuidland G1 9:45    
35+        
nnb nnb 12:45    
nnb nnb 12:45    
nnb nnb 12:45   Veld 3C
Dames/Meisjes   Aanvang Scheidsrechter Bijzonderheden
ST Flakkee/SNS VR2 Barendrecht VR3 14:00    
ST Poortugaal/Oude Maas MO17-1 Barendrecht MO17-1 14:00    
Barendrecht MO15-1 Nieuwenhoorn MO15-1 14:30    
Junioren   Aanvang Scheidsrechter Bijzonderheden
Barendrecht JO19-1 RKDVC JO19-1 14:30    
Barendrecht JO19-2 DSVP JO19-1 16:15    
Barendrecht JO19-3 Rockanje JO19-1 16:15    
Barendrecht JO19-4 DBGC JO19-1 16:15    
SJO/ Korendijk JO19-1G Barendrecht JO19-5 11:30    
Barendrecht JO17-1 RODA 23 JO17-1 11:15    
Barendrecht JO17-2 Spijkenisse JO17-2 14:00    
Barendrecht JO17-3 SC Feyenoord JO17-2 11:45    
Barendrecht JO17-4 Overmaas JO17-1 14:15    
DHC JO15-1 Barendrecht JO15-1 13:00    
Charlois, sv JO15-2 Barendrecht JO15-3 11:30    
Barendrecht JO15-5 GOZ JO15-1 10:00    
Barendrecht JO15-7 SVS JO15-3 10:00    
Barendrecht JO15-9 FC 's-Gravenzande JO15-8 10:00    
Pupillen   Aanvang Scheidsrechter Bijzonderheden
Barendrecht JO13-1 Spijkenisse JO13-1 12:00    
Spartaan'20 JO13-5 Barendrecht JO13-2 11:00    
DBGC JO13-1 Barendrecht JO13-3 8:45    
ZBVH JO13-1 Barendrecht JO13-4 10:30    
SCO '63 JO13-1 Barendrecht JO13-5 10:00    
Poortugaal JO13-4 Barendrecht JO13-7 11:00    
Smitshoek JO13-9 Barendrecht JO13-9 10:00    
Strijen JO13-3G Barendrecht JO13-10 10:00    
Gr.WII VAC JO11-1 Barendrecht JO11-1 11:30    
SC Feyenoord JO11-3 Barendrecht JO11-3 9:00    
Barendrecht JO11-4 Rhoon JO11-2 10:00    
Smitshoek JO11-5 Barendrecht JO11-5 8:30    
Barendrecht JO11-7 BZC/Zuiderpark JO11-2 10:00    
NOCKralingen JO11-3 Barendrecht JO11-8 8:45    
Barendrecht JO11-9 TransvaliaZW JO11-1 10:00    
Binnenmaas JO11-3 Barendrecht JO11-10 8:30    
VVOR JO11-7 Barendrecht JO11-11 12:15    
RVVH JO11-7 Barendrecht JO11-12 10:00    
Barendrecht JO11-13 SHO JO11-11G 10:00    
Hellevoetsluis JO11-4 Barendrecht JO11-14 8:30    
SJO/ Korendijk JO11-4G Barendrecht JO11-15 10:30    
Nieuwenhoorn JO9-1 Barendrecht JO9-3 10:00    
NOCKralingen JO9-1 Barendrecht JO9-4 8:30    
SHO JO9-4 Barendrecht JO9-5 9:00    
LMO JO9-4 Barendrecht JO9-7 8:30    
Barendrecht JO9-8 Hellevoetsluis JO9-5 10:00    
Rhoon JO8-3 Barendrecht JO8-3 9:45    
Poortugaal JO8-3 Barendrecht JO8-4 8:30    
Champions League   Aanvang Scheidsrechter Bijzonderheden
Bongerdjes   11:30    
Champions League   11:30    

 Digisource

Stersponsors