Welkom op de website van BVV Barendrecht

Programma en Uitslagen

Programma & Uitslagen 16 oktober t/m 28 oktober 2017

Laatste wijziging 20 OKTOBER 14:40 uur:  

21-10-2017 Aanvang Scheidsrechter Bijzonderheden
Katwijk Barendrecht 15:30    
Barendrecht 2 Jodan Boys 2 11:15 J.C.M. Knuppe  
MVV '27 2 Barendrecht 3 11:30    
Strijen 3 Barendrecht 5 14:30   Beker
Rijnm/Hgvl.Sp. 4 Barendrecht 8 12:00   Beker
Strijen 5 Barendrecht 10 12:30   Beker
DSVP 5 Barendrecht 11 15:00   Beker
AGE-GGK 2 Barendrecht 13 12:00    
Smitshoek 11 Barendrecht 17 15:00    
NSVV 7 Barendrecht 19 15:00    
35+        
Los Toros Remax/Marco Bos 12:45    
Veteranen 2 Jiannis 12:45    
Stoomerette Snoex 12:45    
G-voetbal   Aanvang Scheidsrechter Bijzonderheden
Geen Programma        
Dames/Meisjes   Aanvang Scheidsrechter Bijzonderheden
VVSB MO19-1 Barendrecht MO19-1 12:00   Beker
SCH'44 MO17-1 Barendrecht MO17-1 10:30   Beker
ARC MO15-1 Barendrecht MO15-1 8:30   Beker
Junioren   Aanvang Scheidsrechter Bijzonderheden
Barendrecht JO19-1 Baronie JO19-1 14:30 B.Snelderwaard  Oefenwedstrijd
Barendrecht JO19-2 Poortugaal JO19-1 12:30 C.H. Visker Beker
Barendrecht JO17-1 Excelsior M JO17-1 11:15 M.A. Mulder Beker
Barendrecht JO17-2 Vriendenschaar JO17-2 14:30 W. Stolk  Oefenwedstrijd
CKC JO17-2 Barendrecht JO17-3 15:00   Beker
Brielle JO17-3 Barendrecht JO17-8 10:30   Beker
Barendrecht JO15-1 Excelsior M JO15-1 12:15 P.C. Ramdayal Beker
Barendrecht JO15-2 Groeneweg JO15-1 10:00 A. van Soest  Oefenwedstrijd
Rhoon JO15-1 Barendrecht JO15-3 11:00   Beker
Pupillen   Aanvang Scheidsrechter Bijzonderheden
Roosendaal JO13-1 Barendrecht JO13-1 10:15    
FC Lisse JO13-6 Barendrecht JO13-9 8:45   Beker
BZC/Zuiderpark JO13-2 Barendrecht JO13-10 8:30   Beker
Barendrecht JO12 Binnenmaas JO13 10:00 H. Boersma  Oefenwedstrijd
Nieuwenhoorn JO11-1 Barendrecht JO11-2 9:45   Beker
Smitshoek JO8-2 Barendrecht JO8-1 9:45   Oefenwedstrijd
Heinenoord JO8-1G Barendrecht JO8-2 8:30   Beker
Champions League     Scheidsrechter Bijzonderheden
Bongerdjes   Afgelast    
Champions League   Afgelast    
         
23-10-2017   Aanvang   Bijzonderheden
19  v. d. Bijl 20  FC Schippers  1 18.25   Zaal
14  Hengelsport Westdijk 15  BAR 1 19.00   Zaal
31  Slim Team 1 32  Slim Team 2 19.35   Zaal
25  Kippie 26  Libeccio 20.10   Zaal
8   Loiter Squad 9   Harry's Tuincentrum 20.45   Zaal
10  Feestjebezorgd 4   Optimaal Talent 21.20   Zaal
13  Flexstra - Groep 21  Groener Gras 21.55   Zaal
2   v. d. Enden & Helwig 7   Boonapart Vormgeving 22.30   Bijzonderheden
Dames       Zaal
Lugdunum VR1 Barendrecht VR1 21:00   Zaal
Barendrecht VR3 Berkel VR2 21:00   Zaal
Barendrecht VR4 Honselersdijk VR1 21:00   Zaal
         
24-10-2017 Aanvang Scheidsrechter Bijzonderheden
RVVH 1 Barendrecht 1 20:00   VR cup
Dames        
DSVP VR1 Barendrecht VR2 20:00   Zaal
RVVH VR/O21-1 Barendrecht VR/O21-1 20:00   Competitie Onder 21
         
25-10-2017      
Senioren   Aanvang Scheidsrechter Bijzonderheden
Barendrecht VE1 Brielle VE1 20:15 Groeneweg, J.C  
Junioren        
Barendrecht JO19-1 Oranje Wit JO19-1 19:45   Oefenwedstrijd
Pupillen        
Barendrecht JO11-7 Poortugaal JO11-2 18:15    
35+        
Rijschool Lago 4ever young 20:00    
Kraaijeveld Dikke Knuff 20:00    
Just4fun  SME 20:00    
v.d Burg GIT 20:30    
35+ Facebook pagina voor programma, uitslagen en standen: klik op onderstaande link
https://www.facebook.com/groups/308744709329118/?fref=ts 
         
28-10-2017 Aanvang Scheidsrechter Bijzonderheden
Barendrecht HHC Hardenberg 15:30    
Noordwijk 2 Barendrecht 2 10:30    
Barendrecht 3 XerxesDZB 2 12:00    
NBSVV 2 Barendrecht 4 12:00    
Sparta (AV) 2 Barendrecht 5 10:15    
Bolnes 3 Barendrecht 6 12:00    
Jodan Boys 7 Barendrecht 7 12:45    
Dilettant 4 Barendrecht 8 15:30    
Neptunus-Schiebroek 5 Barendrecht 9 15:00    
Soccer Boys 5 Barendrecht 10 14:30    
Binnenmaas 5 Barendrecht 11 14:30    
Barendrecht 12 Rozenburg 3 12:45    
Barendrecht 13 Swift Boys 6 15:00    
Barendrecht 15 Binnenmaas 7 12:45    
Gravendeel 5 Barendrecht 16 14:30    
Barendrecht 17 SCO '63 5 12:15    
Barendrecht 18 SCO '63 6 12:15    
Barendrecht 19 Jonge Spartaan 5 15:00    
Barendrecht VE1 Neptunus-Schiebroek VE2 14:00    
35+        
Veteranen 2  Heerjan  12:45    
van Zwitserland  REJO  12:45    
Jiannis  Louter Promotions  12:45   Veld 3C 
G-voetbal   Aanvang Scheidsrechter Bijzonderheden
Vlotbrug G1 Barendrecht G1 10:00    
VVSB G1G Barendrecht G2 11:30    
Dames/Meisjes   Aanvang Scheidsrechter Bijzonderheden
Barendrecht VR1 Ter Leede VR1 14:00    
Barendrecht VR2 Sporting 70 VR1 11:30    
Barendrecht VR3 ST Flakkee/SNS VR2 14:30    
Barendrecht MO19-1 DVV09 MO19-1 16:15    
Barendrecht MO19-2 DVV09 MO19-2 16:15    
Barendrecht MO17-1 Die Haghe MO17-1 10:15    
Barendrecht MO15-1 SVS MO15-1 10:15    
Junioren   Aanvang Scheidsrechter Bijzonderheden
Barendrecht JO19-1 RKAVV JO19-1 14:30    
Barendrecht JO19-2 CKC JO19-1 11:45    
GOZ JO19-1 Barendrecht JO19-3 11:30    
Slikkerveer JO19-2 Barendrecht JO19-4 14:00    
Barendrecht JO19-5 Strijen JO19-2 10:30    
RODA 23 JO17-1 Barendrecht JO17-1 12:45    
DCV JO17-1 Barendrecht JO17-2 11:30    
Smitshoek JO17-3 Barendrecht JO17-3 15:00    
Barendrecht JO17-5 Rotterdam United JO17-2 10:30    
DVV09 JO17-2 Barendrecht JO17-6 10:15    
Nieuwerkerk JO17-8 Barendrecht JO17-8 13:00    
Barendrecht JO15-1 DHC JO15-1 12:15    
Barendrecht JO15-2 DCV JO15-1 10:00    
Barendrecht JO15-3 Smitshoek JO15-2 10:00    
Barendrecht JO15-4 Melissant JO15-1G 8:30    
FC IJsselmonde JO15-2 Barendrecht JO15-5 10:30    
Poortugaal JO15-4 Barendrecht JO15-7 12:00    
Vlotbrug JO15-4G Barendrecht JO15-8 10:00    
Spirit JO15-6 Barendrecht JO15-9 11:00    
Pupillen   Aanvang Scheidsrechter Bijzonderheden
Barendrecht JO13-1 FC Eindhoven JO13-1 10:30    
Blijdorp JO13-1 Barendrecht JO13-2 9:50    
Barendrecht JO13-3 Rhoon JO13-2 9:45    
Barendrecht JO13-5 HOVDJSCR JO13-2 8:45    
Flakkee JO13-1 Barendrecht JO13-6 13:00    
Barendrecht JO13-7 BZC/Zuiderpark JO13-1 8:30    
VVOR JO13-4 Barendrecht JO13-8 8:30    
Barendrecht JO13-9 Spartaan'20 JO13-8 8:30    
Barendrecht JO13-10 GLZ Delfshaven JO13-2 8:45    
VVOR JO13-5 Barendrecht JO13-11M 12:45    
VOC JO12-1 Barendrecht JO12-1 8:30    
SVV JO11-1 Barendrecht JO11-1 9:30    
Barendrecht JO11-2 Excelsior R. JO11-1 9:45    
Barendrecht JO11-3 LMO JO11-1 9:45    
WFB, JO11-1 Barendrecht JO11-4 10:00    
VVOR JO11-2 Barendrecht JO11-5 11:00    
Overmaas JO11-1 Barendrecht JO11-6 9:45    
Barendrecht JO11-7 Slikkerveer JO11-3 8:30    
Slikkerveer JO11-5 Barendrecht JO11-8 8:30    
Barendrecht JO11-9 Oude Maas JO11-4 8:30    
Rhoon JO11-5 Barendrecht JO11-10 9:45    
Rhoon JO11-8 Barendrecht JO11-12 8:30    
Barendrecht JO11-13 DRL JO11-3 8:30    
Zwervers, cvv JO9-1 Barendrecht JO9-1 8:30    
RVVH JO9-1 Barendrecht JO9-2 11:30    
Barendrecht JO9-3 Gravendeel JO9-1 8:30    
Barendrecht JO9-4 CKC JO9-1 8:30    
Zwervers, IJVV de JO9-3 Barendrecht JO9-5 8:30    
Barendrecht JO9-6 Binnenmaas JO9-4 8:30    
Zwervers, IJVV de JO9-6 Barendrecht JO9-7 8:30    
VOC JO8-3 Barendrecht JO8-1 8:30    
Barendrecht JO8-2 NSVV JO8-1 8:30    
Barendrecht JO8-3 Oude Maas JO8-1 8:30    
SC Feyenoord, JO7 Barendrecht JO8-4 10:30    
Champions League   Aanvang Scheidsrechter Bijzonderheden
Bongerdjes   11:30    
Champions League   11:30    

 Digisource

Stersponsors