Welkom op de website van BVV Barendrecht

Programma & Uitslagen 18 t/m 30 september 2017

Laatste wijziging 20 SEPTEMBER 18:45 uur:   

 

         
  Maandag 18-september Uitslagen Bijzonderheden
18.25 12 Vermatech 19  v. d. Bijl 2-1  Zaal
19.00 8   Loiter Squad 2   v. d. Enden & Helwig 1-3  Zaal
19.35 22  Le Bonheur 31  Slim Team 1 5-2  Zaal
20.10 23  Pim United 30  FC Schippers 2 0-1  Zaal
20.45 28  Eikenhandel Kik 26  Libeccio 2-1  Zaal
21.20 6   Cafe `t Schaapje 4   Optimaal Talent 3-3  Zaal
21.55 17  Blue Basement 15  BAR 1 1-0  Zaal
22.30 13  Flexstra - Groep 18  The Panters 6-1  Zaal
  Dames      
21:00 Barendrecht VR2 SJZ VR1 3-3  Zaal
21:00 HBSS VR2 Barendrecht VR4 2-2  Zaal
         
  Dinsdag 19-september   Scheidsrechter  Bijzonderheden 
19:45 Barendrecht Go Ahead Eagles 1-3  KNVB beker 1e ronde
20:00 Barendrecht 8 v.v. Hekelingen 6 1-3  Beker

 

         
  Woensdag 20-september Scheidsrechter Bijzonderheden
  B Poule 35+   Bijzonderheden
20.00  Van der Burg SME     
20.00  Kraaijeveld 4-ever young     
20.30  Dikke Knuff GIT    
20.00  Just4fun Rijschool Lago    UITGESTELD
21:05 Trainingsruimte Poule A    
         
  Dames/Meisjes      
19:00 RS VR1 Barendrecht VR1   Zaal
19:30 Barendrecht MO19-1 IFC MO19-1 Stam, N. Beker

 

  Donderdag 21-september      
20:30 Barendrecht 19 Zwervers, IJVV de 6   Beker

 

  Vrijdag 22-september      
  Eredivisie VROUWEN   Scheidsrechter Bijzonderheden
19:30 Excelsior-Barendrecht  FC Twente   Terrein BVV Barendrecht

 

  Zaterdag 23-september   Scheidsrechter Bijzonderheden
15:30 Jong Sparta Barendrecht 1    
11:00 RVVH 2 Barendrecht 2    
14:30 Barendrecht 3 Capelle 2 J.M. Visser  
12:30 VELO 2 Barendrecht 4    
11:45 Barendrecht 5 SC Feyenoord 3 W. Stolk  
11:00 BZC/Zuiderpark 2 Barendrecht 6    
13:15 XerxesDZB 4 Barendrecht 7    
13:30 Ommoord 3 Barendrecht 8    
12:00 St.Hooger 2 Barendrecht 9    
12:00 Leonidas 3 Barendrecht 10    
13:00 v.v. Hekelingen 4 Barendrecht 11   UITGESTELD
12:30 GHVV'13 4 Barendrecht 12    
14:00 Barendrecht 13 BZC/Zuiderpark 3 W. Stolk  
14:00 Barendrecht 15 WCR 3 nog niet bekend   
11:45 Egelant.Boys 2 Barendrecht 16    
14:30 GHVV'13 5 Barendrecht 17    
14:30 FC IJsselmonde 5 Barendrecht 18    
12:00 PKC '85 VE4 Barendrecht VE1    
  35+      
12:30 REJO     THEEDIENST
12:45 Jiannis    Heerjan    
12:45 BVV Huit Louter Promotions     
12:45 Van Zwitserland  Veteranen 2    veld 3C
  G-voetbal      
11:00 MVV '27 G1G Barendrecht G1    
10:00 Barendrecht G2 Katwijk G1 H. v.d. Enden   
  Dames/Meisjes      
17:30 FC Eindhoven AV VR1 Barendrecht VR1    
11:45 Be Quick'28 VR2 Barendrecht VR2    
14:30 Rozenburg VR2 Barendrecht VR3    
12:30 IFC MO19-1 Barendrecht MO19-1    
14:15 Den Hoorn MO17-1 Barendrecht MO17-1    
12:00 Meeuwenplaat MO17-1 Barendrecht MO17-2    
10:30 Jonge Spartaan MO15-1 Barendrecht MO15-1    
  Junioren      
14:30 Dongen JO19-1 Barendrecht JO19-1    
13:15 NSVV JO19-2 Barendrecht JO19-2    
16:15 Barendrecht JO19-3 Oud-Beijerland JO19-1 N. v.d. Velden  
11:15 Barendrecht JO17-1 VELO JO17-1 R.G.N.M. Droog   
16:15 Barendrecht JO17-2 DRL JO17-1G M.R. Witteman   
13:45 Barendrecht JO17-3 Spijkenisse JO17-4 P. Euser   
16:15 Barendrecht JO17-4 DCV JO17-2 H. Kizilgoz   
14:00 Barendrecht JO17-6 Oude Maas JO17-2 H. Dubbeld   
16:15 Barendrecht JO17-7 Strijen JO17-2G A. van Soest   
12:15 Barendrecht JO15-1 Best Vooruit JO15-1 M. de Lange   
10:00 Excelsior R. JO15-2 Barendrecht JO15-2    
9:45 VVOR JO15-1 Barendrecht JO15-3   VERVALLEN
12:00 Barendrecht JO15-4 Spijkenisse JO15-5 H. Dubbeld   
10:15 Barendrecht JO15-5 Poortugaal JO15-3 R. Overkleeft   
12:00 Barendrecht JO15-6 BVCB JO15-3 nog niet bekend   
12:00 Barendrecht JO15-7 VVOR JO15-4 nog niet bekend   
11:15 OVV JO15-3 Barendrecht JO15-8   Wedstrijd wijziging
  Pupillen      
10:00 Feyenoord JO12-1 Barendrecht JO13-1    
8:45 Barendrecht JO13-2 Smitshoek JO13-4 L. Roos   
8:45 Poortugaal JO13-2 Barendrecht JO13-3    
10:30 Barendrecht JO13-4 Overmaas JO13-1 N. Stam   
9:30 FC IJsselmonde JO13-2 Barendrecht JO13-5    
10:00 Zuidland JO13-1 Barendrecht JO13-6    
8:30 Barendrecht JO13-7 Slikkerveer JO13-4 M. de Priester   
8:30 Barendrecht JO13-8 Lekkerkerk JO13-2 P. de Cauwer   
9:00 Victoria'04 JO13-4 Barendrecht JO13-10    
14:30 Barendrecht JO13-11M Alexandria'66 JO13-5 nog niet bekend   
11:00 Barendrecht JO12-1 Barendrecht JO11-1   Oefenwedstijd
10:30 SC Feyenoord JO11-2 Barendrecht JO11-2    
10:00 Barendrecht JO11-3 VDL JO11-2   THEEDIENST
10:00 Barendrecht JO11-4 Brielle JO11-2    
8:30 Zwervers, IJVV de JO11-2 Barendrecht JO11-5    
8:30 Barendrecht JO11-6 NOCKralingen JO11-1  
8:30 SHO JO11-5 Barendrecht JO11-7    
8:30 Barendrecht JO11-8 Spartaan'20 JO11-7    
10:45 Herkingen/NTVV JO11-2 Barendrecht JO11-9    
8:30 Poortugaal JO11-4 Barendrecht JO11-10    
8:30 Barendrecht JO11-11 NOCKralingen JO11-3    
8:30 Barendrecht JO11-12 Overmaas JO11-3    
8:30 Barendrecht JO11-13 DCV JO11-4    
8:30 Barendrecht JO9-1 Spijkenisse JO9-1    
8:30 Barendrecht JO9-2 Excelsior R. JO9-2    
8:30 Botlek JO9-1 Barendrecht JO9-3    
10:30 NSVV JO9-2 Barendrecht JO9-4    
8:30 Barendrecht JO9-5 FC IJsselmonde JO9-2    
8:30 GOZ JO9-2 Barendrecht JO9-6    
8:30 Barendrecht JO9-7 Overmaas JO9-3    
8:30 Be Fair JO8-1 Barendrecht JO8-1    
8:30 Gravendeel JO8-1 Barendrecht JO8-2    
8:30 Barendrecht JO8-3 XerxesDZB JO8-9    
8:30 Barendrecht JO8-4 Spirit JO8-2    

 

  Champions League
11:30 Bongerdjes
11:30 Champions League

 

  Maandag 25-9-2017   Aanvang Scheidsrechter Bijzonderheden
  14  Hengelsport Westdijk 17  Blue Basement 18.25   Zaal
  11  TransNordic            20  FC Schippers  1 19.00   Zaal
  15  BAR 1 16  Vliegende Keeeper 19.35   Zaal
  26  Libeccio 27  Greenline 20.10   Zaal
  9   Harry's Tuincentrum 1   Duifhuizen Leder 20.45   Zaal
  24  Viriditas 31  Slim Team 1 21.20   Zaal
  10  Feestjebezorgd 5   Hiemstra Sport 21.55   Zaal
  29  Cafe `t Lot 32  Slim Team 2 22.30   Zaal
  Dames   Aanvang Scheidsrechter Bijzonderheden
  Barendrecht VR4 Mazzel Stars VR3 20:00   Zaal
           
  Woensdag 27-9-2017   Aanvang Scheidsrechter Bijzonderheden
  Dames/Meisjes        
  Barendrecht VR/O21-1 Stedoco VR/O21-1 19:45    
  Junioren/Pupillen        
  Barendrecht JO15-1 Oranje Wit JO15-1 19:30   Oefenwedstrijd
  Barendrecht JO9-1- Smitshoek JO9-1 18:00   Oefenwedstrijd
  Barendrecht JO9-2 Smitshoek JO9-2 18:00   Oefenwedstrijd
  35+        
  Optimaal Talent MCS 19:55    
  AW Accu Kapsalon Duet 19:55    
  MAO Businessclub 21:00    
  Inatherm Tinke 21:00    
  Training B-Poule       19:30-21:00

 

           
  Donderdag 28-9-2017   Aanvang Scheidsrechter Bijzonderheden
  24  Viriditas 5   Hiemstra Sport 18.25   Zaal/Beker
  16  Vliegende Keeeper 12 Vermatech 19.00   Zaal/Beker
  7   Boonapart Vormgeving 20  FC Schippers  1 19.35   Zaal/Beker
  21  Groener Gras 23  Pim United 20.10   Zaal/Beker
  11  TransNordic            26  Libeccio 20.45   Zaal/Beker
  29  Cafe `t Lot 10  Feestjebezorgd 21.20   Zaal/Beker
  14  Hengelsport Westdijk 15  BAR 1 21.55   Zaal/Beker
  17  Blue Basement 25  Kippie 22.30   Zaal/Beker

 

  Dames   Aanvang Scheidsrechter Bijzonderheden
  Nootdorp VR1 Barendrecht VR3 20:00 B.B. Rodenburg Zaal

 

  Zaterdag 30-9-2017   Aanvang Scheidsrechter Bijzonderheden
  Barendrecht TEC 15:30    
  Barendrecht 2 Zwaluwen 2 12:30 A. Syed  
  Alexandria'66 2 Barendrecht 3 13:15    
  Barendrecht 4 Charlois, sv 2 12:30    
  Spirit 4 Barendrecht 5 12:30    
  Barendrecht 6 Coal 2 12:00    
  Barendrecht 7 Spirit 5 14:00    
  Barendrecht 8 SDV 2 16:00    
  Barendrecht 9 BVCB 5 14:45    
  Barendrecht 10 DSO 7 14:00    
  Barendrecht 11 Zwervers, IJVV de 4 11:45    
  Barendrecht 12 v.v. Hekelingen 5 13:45    
  WCR 2 Barendrecht 13 12:00    
  Smitshoek 9 Barendrecht 15 13:00    
  Barendrecht 16 GOZ 4 11:30    
  Barendrecht 17 Poortugaal 5 11:45    
  Barendrecht 18 Hermandad 4 11:45    
  NSVV 7 Barendrecht 19 16:15    
  Barendrecht VE1 NSVV VE2 14:00    
  35+        
  Snoex REJO 12:45    
  Remax/Marco Bos Stoomerette 12:45    
  ZW Zuid Los Toros 12:45   Veld 3C
  G-voetbal        
  Barendrecht G1 Overmaas G2 9:45   Uitgesteld
  AGE-GGK G1 Barendrecht G2 10:00    
  Dames/Meisjes        
  Barendrecht VR1 Jong VV Alkmaar 14:00    
  Barendrecht VR2 Gooi 't sc VR1 11:30    
  Barendrecht VR3 DSVP VR3 14:30   7x7
  Barendrecht MO19-1 DSVP MO19-1 10:15    
  Barendrecht MO19-2 Zuidland MO19-1 16:15    
  Barendrecht MO17-1 DSVP MO17-1 10:00    
  Barendrecht MO17-2 Jonge Spartaan MO17-1 16:15    
  Barendrecht MO15-1 Zwaluwen MO15-1 16:15    
  Junioren        
  Barendrecht JO19-1 Kozakken Boys JO19-1 14:30 R. Both  
  Barendrecht JO19-2 Smitshoek JO19-2 16:15 G.J.P. v.d. Meijs  
  Zwervers, IJVV de JO19-2 Barendrecht JO19-4 16:15    
  Heinenoord JO19-2 Barendrecht JO19-5 10:00    
  Forum Sport JO17-1 Barendrecht JO17-1 12:30    
  Zwervers, cvv JO17-1 Barendrecht JO17-2 14:30    
  GOZ JO17-1 Barendrecht JO17-3 10:30    
  VOC JO17-3 Barendrecht JO17-4 14:00    
  LMO JO17-1 Barendrecht JO17-5 14:30    
  Smitshoek JO17-6 Barendrecht JO17-6 11:00    
  DBGC JO17-2 Barendrecht JO17-7 12:30    
  Rhoon JO17-3 Barendrecht JO17-8 12:30    
  JVOZ JO15-1 Barendrecht JO15-1 12:30    
  Barendrecht JO15-2 Binnenmaas JO15-1 8:30    
  Barendrecht JO15-3 Strijen JO15-1 9:45    
  Vlotbrug JO15-1 Barendrecht JO15-4 12:00    
  LMO JO15-2 Barendrecht JO15-5 13:00    
  VVOR JO15-3 Barendrecht JO15-6 9:45    
  Spirit JO15-4 Barendrecht JO15-7 11:00    
  NOCKralingen JO15-1 Barendrecht JO15-9 11:30    
  Pupillen        
  Barendrecht JO13-1 SC Feyenoord JO13-1 10:30    
  Spartaan'20 JO13-6 Barendrecht JO13-2 12:15    
  LMO JO13-2 Barendrecht JO13-4 11:45    
  Barendrecht JO13-5 Spartaan'20 JO13-7 10:00    
  Barendrecht JO13-6 Smitshoek JO13-6 8:30    
  Smitshoek JO13-7 Barendrecht JO13-7 8:30    
  NOCKralingen JO13-2 Barendrecht JO13-8 13:00    
  Barendrecht JO13-9 DRL JO13-4G 8:30    
  Barendrecht JO13-10 BZC/Zuiderpark JO13-2 8:30    
  Dilettant JO13-3 Barendrecht JO13-11M 10:45    
  De Betrokken Spartaan JO11-1 Barendrecht JO11-1 10:30    
  Barendrecht JO11-2 Capelle JO11-1 8:30    
  Spartaan'20 JO11-3 Barendrecht JO11-3 12:15    
  Rockanje JO11-1 Barendrecht JO11-4 10:30    
  Barendrecht JO11-5 RVVH JO11-2 8:30    
  FC IJsselmonde JO11-2 Barendrecht JO11-6 8:30    
  Barendrecht JO11-7 Charlois, sv JO11-6 8:30    
  RVVH JO11-4 Barendrecht JO11-8 8:30    
  Barendrecht JO11-9 Zinkw. Boys JO11-2 8:30    
  Barendrecht JO11-10 Spartaan'20 JO11-8 9:45    
  RVVH, JO11-6G Barendrecht JO11-11 10:00    
  Kocatepe JO11-3 Barendrecht JO11-12 8:30    
  XerxesDZB JO11-11 Barendrecht JO11-13 12:00    
  Sparta (AV) JO9-1 Barendrecht JO9-1 8:30    
  Capelle JO9-1 Barendrecht JO9-2 9:30    
  Barendrecht JO9-3 Zwervers, IJVV de JO9-1 8:30    
  Barendrecht JO9-4 NOCKralingen JO9-1 8:30    
  Overmaas JO9-2 Barendrecht JO9-5 8:30    
  Barendrecht JO9-6 SHO JO9-5 8:30    
  Spartaan'20 JO9-13 Barendrecht JO9-7 12:30    
  Barendrecht JO8-1 Smitshoek JO8-2 8:30    
  Barendrecht JO8-2 VOC JO9-8M 8:30    
  NSVV JO8-2 Barendrecht JO8-3 10:30    
  XerxesDZB JO8-5 Barendrecht JO8-4 10:00    
  Champions League        
  Bongerdjes   11:30    
  Champions League   11:30    

 

 

 

 

 Digisource

Stersponsors