Welkom op de website van BVV Barendrecht

Programma & Uitslagen 16 t/m 28 februari

Laatste wijziging 17 februari  21:15 uur: 

16-2-2017   Uitslag Scheidsrechter Bijzonderheden
VV Alkmaar Excelsior Barendrecht 4-0    
Mazzel Stars VR3 Barendrecht VR3 0-2   Zaal
         
17-2-2017   Uitslag    
Barendrecht De Treffers 3-0    
Barendrecht 2 Excelsior M 2 2-4    
Soccer Boys 2 Barendrecht 3 3-4    
Barendrecht 4 Oud-Beijerland 2 3-4    
Barendrecht 5 Overmaas 2 10-1  
Barendrecht 6 DRL 2 1-7    
Barendrecht 7 Perkouw 2 2-0    
Barendrecht 8 RVVH 4 1-1    
Barendrecht 10 Hillegersberg 3 6-2    
Barendrecht 11 RVVH 5 1-5    
Stellendam 3 Barendrecht 12 0-1    
Rozenburg 4 Barendrecht 13 nnb    
GOZ 3 Barendrecht 15 nnb    
Barendrecht 16 NSVV 5 2-1  
OVV 4 Barendrecht 17 1-3    
Zwervers, IJVV de 6 Barendrecht 18 5-0    
SHO 8 Barendrecht 19 1-2    
Brielle VE1 Barendrecht VE1 0-8    
G-voetbal   Uitslag    
Vlotbrug G1 Barendrecht G1 1-2    
Barendrecht G2 Erasmus G1 0-5    
Dames/Meisjes   Uitslag    
Jong PEC Zwolle Barendrecht VR1      
DSS VR1 Barendrecht VR2 10-0    
ZBVH VR1 Barendrecht VR3 2-6    
CKC MO19-1 Barendrecht MO19-2 6-1     
Poortugaal/Oude M MO17-1 Barendrecht MO17-1 2-1     
IFC MO17-1 Barendrecht MO17-2 3-1     
Barendrecht MO15-1 Jonge Spartaan MO15-1 1-3     
Junioren   Uitslag    
VFC JO19-1 Barendrecht JO19-1 0-4    
Barendrecht JO19-2 Concordia JO19-1 3-0    
Barendrecht JO19-3 Hellevoetsluis JO19-1      
Barendrecht JO19-4 Heinenoord JO19-1 3-0    
Barendrecht JO19-5 Vierpolders JO19-1      
Barendrecht JO17-1 Hoofddorp s.v. JO17-1 3-0    
Barendrecht JO17-2 Victoria'04 JO17-1 2-1  
Barendrecht JO17-3 OVV JO17-1G 2-2  
Barendrecht JO17-4 Slikkerveer JO17-3 1-2    
Barendrecht JO17-5 Smitshoek JO17-5 1-0    
Jonge Spartaan JO17-2 Barendrecht JO17-6 4-0    
Rozenburg JO17-3 Barendrecht JO17-8      
Vriendenschaar JO15-1 Barendrecht JO15-1 0-0    
RVVH JO15-1 Barendrecht JO15-2 1-1    
DRL JO15-1 Barendrecht JO15-3 6-2    
RVVH JO15-2 Barendrecht JO15-4 2-4    
Barendrecht JO15-5 Heinenoord JO15-1 2-6    
Barendrecht JO15-6 Overmaas JO15-2 3-0    
VOC JO15-4 Barendrecht JO15-7 3-0    
Smitshoek JO15-10 Barendrecht JO15-8 4-3    
Pupillen   Uitslag    
Barendrecht JO13-3 Vlotbrug JO13-1 1-0     
Barendrecht JO13-4 FC IJsselmonde JO13-2 1-2     
Spijkenisse JO13-6 Barendrecht JO13-5 1-2     
Barendrecht JO13-6 Slikkerveer JO13-4 1-2     
Barendrecht JO13-7 Rhoon JO13-6 4-0     
VFC JO13-5 Barendrecht JO13-8 3-0     
Barendrecht JO13-9 Dilettant JO13-3 4-2     
Barendrecht JO13-10 DCV JO13-3      
Barendrecht JO13-11M HOVDJSCR JO13-2 11-3     
Jodan Boys JO12-1 Barendrecht JO12-1 1-1     
Gr.WII VAC JO11-1 Barendrecht JO11-1 afgelast    
Barendrecht JO11-2 SSS JO11-1 4-0     
CKC JO11-1 Barendrecht JO11-3 3-3     
Barendrecht JO11-5 Oude Maas JO11-3 7-4     
Lekkerkerk JO11-1 Barendrecht JO11-6 5-3     
Barendrecht JO11-7 Slikkerveer JO11-4 3-2     
Barendrecht JO11-8 XerxesDZB JO11-6 5-2     
Barendrecht JO11-9 SHO JO11-8 4-1     
Spartaan'20 JO11-9 Barendrecht JO11-10 3-4     
PKC '85 JO11-1 Barendrecht JO11-11 7-0     
Barendrecht JO11-12 Spartaan'20 JO11-11 0-8     
Slikkerveer JO11-7 Barendrecht JO11-13 4-1     
Charlois, sv JO9-1 Barendrecht JO9-1 6-3     
Gouda JO9-1 Barendrecht JO9-2 7-9     
NOCKralingen JO9-1 Barendrecht JO9-4      
Barendrecht JO9-5 Zwervers, IJVV de JO9-2 2-5     
Barendrecht JO9-6 FC IJsselmonde JO9-3 7-4     
Spartaan'20 JO9-14 Barendrecht JO9-7 3-9     
VOC JO8-1 Barendrecht JO8-1 5-4     
Barendrecht JO8-2 Westlandia JO8-1 6-3     
Barendrecht JO8-3 NSVV JO8-1 6-7     
Barendrecht JO8-4 Smitshoek JO8-9 5-6     
         
19-2-2017   Aanvang Scheidsrechter Bijzonderheden
22  Le Bonheur 30  FC Schippers 2 18.25   Zaal
27  Greenline 26  Libeccio 19.00   Zaal
7   Same Energy 6   Cafe `t Schaapje 19.35   Zaal
25  Kippie 29  Cafe `t Lot 20.10   Zaal
1   Duifhuizen Leder 9   Harry's Tuincentrum 20.45   Zaal
20  FC Schippers  1 11  TransNordic            21.20   Zaal
17  Blue Basement 14  Hengelsport Westdijk 21.55   Zaal
28  Eikenhandel Kik 23  Pim United 22:30   Zaal
Dames   Aanvang Scheidsrechter Bijzonderheden
Barendrecht VR1 HBSS VR1 19:00   Zaal
Barendrecht VR2 DSVP VR1 20:00   Zaal
         
21-2-2017        
35+   Aanvang  Scheidsrechter  Bijzonderheden 
Just4fun Tinke 19.55    
AW Accu KapsalonDuet 19.55    
MAO Businessclub 21.00    
Optimaal T GIT 21.00    
Dames   Aanvang Scheidsrechter Bijzonderheden
Berkel VR2 Barendrecht VR3 20:00   Zaal
Honselersdijk VR1 Barendrecht VR4 21:00   Zaal
Junioren   Aanvang Scheidsrechter Bijzonderheden
Groeneweg JO15-1 Barendrecht JO15-2 19:00 V.C. de Jong  
         
         
         
23-2-2017   Aanvang Scheidsrechter Bijzonderheden
Excelsior Barendrecht SC Heerenveen 19:30   Sportpark de Bongerd
         
24-2-2017   Aanvang Scheidsrechter Bijzonderheden
VVSB Barendrecht 18:00    
Barendrecht 2 SHO 2 12:30   Beker
Rijnm/Hgvl.Sp. 4 Barendrecht 9 14:30    
Barendrecht 10 Rotterdam United 3 14:00   Beker 
Smitshoek 6 Barendrecht 11 13:00    
Rozenburg 6 Barendrecht 15 14:30    
FC IJsselmonde VE1 Barendrecht VE1 11:00    
G-voetbal   Aanvang Scheidsrechter Bijzonderheden
Barendrecht G1 VFC G1 10:00 B.B. Rodenburg  
35+   Aanvang  Scheidsrechter  Bijzonderheden 
Veteranen 2 Remax/M. Bos 12:45   Inhaal
Oefen Oefen 12:45    
Oefen Oefen 12:45   Veld 3C
Dames/Meisjes   Aanvang Scheidsrechter Bijzonderheden
Soccer Boys MO19-1 Barendrecht MO19-1 12:30   Beker
Barendrecht MO17-1 BVCB MO17-1 10:45   Beker
Junioren   Aanvang Scheidsrechter Bijzonderheden
Barendrecht JO19-1 Smitshoek JO19-1 13:00   Oefen
Barendrecht JO15-9 Gravenzande JO15-8 10:15    
BZC/Zuiderpark JO15-1 Barendrecht JO15-6 10:15    
Pupillen   Aanvang Scheidsrechter Bijzonderheden
Barendrecht JO13-1 Nuenen JO13-1 10:30    
ZBVH JO13-1 Barendrecht JO13-4 9:15    
Barendrecht JO9-1 Spartaan'20 JO9-1 10:00   Beker
SHO JO9-4 Barendrecht JO9-5 8:30    
Rhoon JO8-3 Barendrecht JO8-3 9:45    
Champions League   Aanvang Scheidsrechter Bijzonderheden
Bongerdjes   11:30    
Champions League   11:30    
         
26-2-2017   Aanvang Scheidsrechter Bijzonderheden
12 Vermatech 18  The Panters 18.25   Zaal
8   Loiter Squad 1   Duifhuizen Leder 19.00   Zaal
13  Flexstra - Groep 17  Blue Basement 19.35   Zaal
24  Viriditas 30  FC Schippers 2 20.10   Zaal
23  Pim United 29  Cafe `t Lot 20.45   Zaal
11  TransNordic            19  v. d. Bijl 21.20   Zaal
7   Same Energy 2   v. d. Enden & Helwig 21.55   Zaal
32  Slim Team 2 31  Slim Team 1 22:30   Zaal
         
28-2-2017        
35+   Aanvang Scheidsrechter Bijzonderheden
Kraaijeveld MCS  19.45    
4-ever young SME  19.45    
Inatherm Rijschool Lago  20.55     
Dikke Knuff v.d. Burg  20.55     
Dames   Aanvang Scheidsrechter Bijzonderheden
Barendrecht VR1 Ommoord VR1 19:00   Zaal/Beker
Barendrecht VR2 Lugdunum VR2 21:00   Zaal

 Digisource

Stersponsors