Welkom op de website van BVV Barendrecht

Programma & Uitslagen 21 november t/m 7 december 2017

Laatste wijziging 21 NOVEMBER 11:20 uur:  

20-11-2017   Uitslag   Bijzonderheden
23  Pim United 26  Libeccio 0-2   Zaal
17  Blue Basement 20  FC Schippers  1 6-0   Zaal
6   Cafe `t Schaapje 9   Harry's Tuincentrum 5-0   Zaal
4   Optimaal Talent 2   v. d. Enden & Helwig 1-5   Zaal
22  Le Bonheur 27  Greenline 5-2   Zaal
32  Slim Team 2 28  Eikenhandel Kik 4-2   Zaal
5   Hiemstra Sport 1   Duifhuizen Leder 4-6   Zaal
15 BAR 1 8  Loiter Squad 2-2 8 Loiter S. wns  Zaal/BEKER
Dames   Uitslag Scheidsrechter Bijzonderheden
NOCKralingen VR1 Barendrecht VR1 3-10   Zaal
Barendrecht VR2 Berkel VR1 8-4   Zaal
Barendrecht VR3 Honselersdijk VR1 0-3   Zaal
Barendrecht VR4 Nootdorp VR1 4-3   Zaal
         
22-11-2017      
35+   Aanvang Scheidsrechter Bijzonderheden
Rijschool Lago Dikke Knuff 19:50    
v.d. Burg Kraaijeveld 19:50    
4EverYoung Just4Fun 20:45    
SME GIT 20:45    
35+ Facebook pagina voor programma, uitslagen en standen: klik op onderstaande link
https://www.facebook.com/groups/308744709329118/
Dames/meisjes   Aanvang  Scheidsrechter  Bijzonderheden 
Barendrecht VR/O21-1 DSVP VR/O21-1 19:45    
Junioren        
FC IJsselmonde JO17-1 Barendrecht JO17-1 19:30    
Barendrecht JO19-1 TOGB JO19-1 vervallen    
Pupillen        
Barendrecht JO11-5 Poortugaal JO11-1 18:00    
         
25-11-2017 Aanvang Scheidsrechter Bijzonderheden
Barendrecht FC Lisse 14:30    
Barendrecht 2 Brielle 2 11:15    
SHO 2 Barendrecht 3 12:00    
Barendrecht 4 Smitshoek 3 12:15    
Barendrecht 5 Berkel 3 11:45    
Barendrecht 6 Smitshoek 5 12:15    
Barendrecht 7 SVS 4 14:30    
Barendrecht 8 PKC '85 2 14:00    
Barendrecht 9 Hermes DVS 3 14:30    
Barendrecht 10 Groeneweg 2 14:00    
Barendrecht 11 DBGC 3 12:15    
v.v. Hekelingen 6 Barendrecht 12 Uitgesteld    
NSVV 4 Barendrecht 15 12:45    
Barendrecht 16 Zwervers, IJVV de 5 11:45    
TransvaliaZW 3 Barendrecht 17 13:00    
SDV 7 Barendrecht 18 15:00    
NBSVV 3 Barendrecht 19 12:45    
PKC '85 VE2 Barendrecht VE1 14:30    
35+   Aanvang Scheidsrechter Bijzonderheden
Los Toros   12:30   THEEDIENST
Jiannis Stoomerette 12:45    
Veteranen 2 REJO 12:45    
Louter Promotions Heerjan 12:45   Veld 3C
G-voetbal   Aanvang Scheidsrechter Bijzonderheden
VEP G2 Barendrecht G2 11:15    
VELO JO19-1 Barendrecht JO19-1 14:30    
Dames/Meisjes   Aanvang Scheidsrechter Bijzonderheden
Buitenveldert VR1 Barendrecht VR1 14:30    
IJFC VR1 Barendrecht VR2 14:00    
Melissant VR1 Barendrecht VR3 14:30    
VELO MO19-1 Barendrecht MO19-1 12:00    
v.v. Hekelingen MO19-1 Barendrecht MO19-2 13:00    
Rijnsb.Boys MO17-1 Barendrecht MO17-1 8:30    
Spijkenisse MO17-1 Barendrecht MO17-2 14:30    
VVOR MO15-1 Barendrecht MO15-1 14:45    
Junioren   Aanvang Scheidsrechter Bijzonderheden
Slikkerveer JO19-1 Barendrecht JO19-2 16:00    
Barendrecht JO19-3 RVVH JO19-2 16:15    
Barendrecht JO19-4 TransvaliaZW JO19-1 16:15    
Zinkw. Boys JO19-1 Barendrecht JO19-5 13:35    
Barendrecht JO17-1 TOGB JO17-1 11:15    
Barendrecht JO17-2 Groeneweg JO17-1 15:45    
Barendrecht JO17-3 Besiktas JO17-1 13:30    
Barendrecht JO17-4 TOGB JO17-3 14:30    
Rhoon JO17-1 Barendrecht JO17-5 12:30    
Barendrecht JO17-6 DRL JO17-2 14:30    
Barendrecht JO17-8 TransvaliaZW JO17-1 14:30    
Smitshoek JO15-1 Barendrecht JO15-1 11:15    
Zwervers, cvv JO15-1 Barendrecht JO15-2 11:30    
NSVV JO15-2 Barendrecht JO15-4 8:30    
Barendrecht JO15-5 Binnenmaas JO15-2 10:00    
Barendrecht JO15-6 Hillegersberg JO15-2 10:30    
Barendrecht JO15-7 RVVH JO15-2 10:30    
Barendrecht JO15-9 Nieuwerkerk JO15-6 10:15    
Pupillen   Aanvang Scheidsrechter Bijzonderheden
Barendrecht JO13-2 Victoria'04 JO13-1 10:15    
RVVH JO13-2 Barendrecht JO13-3 8:30    
Barendrecht JO13-4 Smitshoek JO13-5 8:45    
SVS JO13-3 Barendrecht JO13-5 8:30    
Slikkerveer JO13-3 Barendrecht JO13-7 11:45    
Barendrecht JO13-8 GHVV'13 JO13-1 8:30    
Barendrecht JO13-9 SHO JO13-7G 8:30    
Ommoord JO13-2 Barendrecht JO13-10 12:00    
Barendrecht JO13-11M CKC JO13-3 8:45    
Barendrecht JO12-1 FC 's-Gravenzande JO12-1 8:30    
Barendrecht JO11-1 SC Feyenoord JO11-1 9:15    
DRL JO11-1 Barendrecht JO11-2 10:30    
Barendrecht JO11-4 DBGC, JO11-1G 10:00    
Barendrecht JO11-5 Spijkenisse JO11-4 10:00 M. Vervat  
Barendrecht JO11-6 Zwervers, IJVV de JO11-3 8:30    
Rijnm/Hgvl.Sp. JO11-1 Barendrecht JO11-7 8:30    
Barendrecht JO11-8 TransvaliaZW JO11-1 8:30    
Oud-Beijerland JO11-1 Barendrecht JO11-9 10:15    
Barendrecht JO11-10 RVVH JO11-5 8:30 M. Vervat   
Spartaan'20 JO11-9 Barendrecht JO11-11 8:30    
Barendrecht JO11-12 LMO JO11-4 10:00    
Barendrecht JO11-13 Neptunus-Schiebroek JO11-6 8:30    
Barendrecht JO9-1 Excelsior'20 JO9-1 8:30    
Barendrecht JO9-2 Smitshoek JO9-2 10:00    
SHO JO9-1 Barendrecht JO9-3 8:30    
Slikkerveer JO9-2 Barendrecht JO9-4 10:00    
Barendrecht JO9-5 Charlois, sv JO9-5 10:00    
Zinkw. Boys JO9-2 Barendrecht JO9-6 8:30    
Barendrecht JO9-7 GLZ Delfshaven JO9-4 8:30   THEEDIENST
Barendrecht JO8-1 Jodan Boys JO8-1 8:30    
Flakkee JO8-1 Barendrecht JO8-2 9:15    
Spijkenisse JO8-3 Barendrecht JO8-3 8:30    
Champions League   Aanvang Scheidsrechter Bijzonderheden
Bongerdjes   11:30    
Champions League   11:30    
         
27-11-2017   Aanvang Scheidsrechter Bijzonderheden
14 Hengelsport Westdijk 12 Vermatech 18.25   Zaal
19 v. d. Bijl 17 Blue Basement 19.00   Zaal
7   Boonapart Vormgeving 8   Loiter Squad 19.35   Zaal
24 Viriditas 25 Kippie 20.10   Zaal
10 Feestjebezorgd 3   T`shirtdeal 20.45   Zaal
1   Duifhuizen Leder 4   Optimaal Talent 21.20   Zaal
29 Cafe `t Lot 30 FC Schippers 2 21.55   Zaal
28 Eikenhandel Kik 31 Slim Team 1 22.30   Zaal
Dames/Meisjes   Aanvang Scheidsrechter Bijzonderheden
Barendrecht VR1 Brielle VR2 21:00   Zaal/Beker
Barendrecht VR2 Stompwijk VR1 20:00   Zaal
Barendrecht VR3 Tutor VR2 20:00   Zaal
Zwaluwen MO17-1 Barendrecht MO17-1 19:00    
Pupillen     Scheidsrechter Bijzonderheden
Barendrecht JO11-1 VVGZ JO11-1 18:30    
         
28-nov        
Dames/Meisjes   Aanvang Scheidsrechter Bijzonderheden
Barendrecht O21 Nieuwenhoorn O21 20:00    
         
29-11-2017      
35+   Aanvang Scheidsrechter Bijzonderheden
Businessclub Tinke 19:50    
MCS Kapsalon Duet 19:50    
Optimaal Talent Inatherm 21:00    
AW ACCU MAO 21:00    
35+ Facebook pagina voor programma, uitslagen en standen: klik op onderstaande link
https://www.facebook.com/groups/308744709329118/?fref=ts
Dames   Aanvang Scheidsrechter Bijzonderheden
LYRA VR1 Barendrecht VR4 20:00   Zaal
Junioren   Aanvang Scheidsrechter Bijzonderheden
Barendrecht JO15-1 Brielle JO15-1 19:30    
Pupillen   Aanvang Scheidsrechter Bijzonderheden
Barendrecht JO12-1 Spartaan'20 JO13-3 18:30    
Slikkerveer JO11-1 Barendrecht JO11-1 18:30    
         
2-12-2017 Aanvang Scheidsrechter Bijzonderheden
Achilles '29 Barendrecht 18:00    
Ter Leede 2 Barendrecht 2 10:30    
Barendrecht 3 SC Feyenoord 2 14:00    
Swift Boys 2 Barendrecht 5 11:00    
LMO 2 Barendrecht 6 13:15    
Lekkerkerk 3 Barendrecht 7 15:00    
DSVP 5 Barendrecht 8 14:30    
Soccer Boys 6 Barendrecht 9 14:30    
BVCB 6 Barendrecht 10 15:15    
SHO 6 Barendrecht 11 13:00    
Barendrecht 12 Rijnm/Hgvl.Sp. 5 11:45    
Barendrecht 13 Smitshoek 7 15:00    
Barendrecht 15 Goudsw. Boys 2 14:15    
RVVH 6 Barendrecht 16 12:00    
Barendrecht 17 Oude Maas 5 12:00    
Barendrecht 18 Rhoon 6 12:00    
Barendrecht 19 Heinenoord 5 11:45    
Barendrecht VE1 Zwervers, IJVV de VE2 14:00    
35+   Aanvang Scheidsrechter Bijzonderheden
van Zwitserland Los Toros 12:45    
BVV Huit ZW Zuid 12:45    
Snoex Remax/Marco Bos 12:45   Veld 3C
G-voetbal   Aanvang Scheidsrechter Bijzonderheden
Barendrecht G1 Alphense Boys G2 9:45    
Barendrecht G2 VVSB G1G 9:45    
Dames/Meisjes   Aanvang Scheidsrechter Bijzonderheden
Barendrecht VR1 DTS Ede VR1 14:00    
Barendrecht VR2 Berkel VR1 11:30    
Barendrecht VR3 HBSS VR1 14:30    
Barendrecht MO19-1 Heinenoord MO19-1 12:15    
Barendrecht MO19-2 Smitshoek MO19-1 16:15    
Barendrecht MO17-1 FC 's-Gravenzande MO17-1 16:15    
Barendrecht MO17-2 Nieuwenhoorn MO17-1 16:15    
Barendrecht MO15-1 Zwervers, IJVV de MO15-1 16:15    
Junioren   Aanvang Scheidsrechter Bijzonderheden
Barendrecht JO19-1 JVOZ JO19-1 14:30    
Barendrecht JO19-2 Zwervers, cvv JO19-1 11:30    
Heinenoord JO19-1 Barendrecht JO19-3 14:30    
Rhoon JO19-1 Barendrecht JO19-4 14:00    
SC Feyenoord JO17-1 Barendrecht JO17-1 14:00    
SC Feyenoord JO17-2 Barendrecht JO17-2 12:50    
Spartaan'20 JO17-4 Barendrecht JO17-3 15:00    
XerxesDZB JO17-3 Barendrecht JO17-4 10:15    
Barendrecht JO17-5 GOZ JO17-1 14:15    
Heinenoord JO17-1 Barendrecht JO17-6 12:00    
Charlois, sv JO17-3 Barendrecht JO17-8 13:30    
Barendrecht JO15-1 Baronie JO15-1 12:15    
Barendrecht JO15-2 Spirit JO15-1 8:30    
Barendrecht JO15-3 DRL JO15-1 10:15    
Barendrecht JO15-4 Brielle JO15-2 10:15    
Bolnes JO15-1 Barendrecht JO15-5 12:00    
Lekkerkerk JO15-1 Barendrecht JO15-6 11:00    
Zwervers, IJVV de JO15-2 Barendrecht JO15-7 16:30    
Rockanje JO15-2G Barendrecht JO15-8 9:00    
Zwervers, cvv JO15-4 Barendrecht JO15-9 11:00    
Pupillen   Aanvang Scheidsrechter Bijzonderheden
Barendrecht JO13-1 Baronie JO13-1 10:30    
Maense JO13-2 Barendrecht JO13-2 10:30    
Barendrecht JO13-3 Egelant.Boys JO13-1 9:45    
Oude Maas JO13-1G Barendrecht JO13-4 9:15    
Barendrecht JO13-5 DRL JO13-2G 8:30    
ZBVH JO13-1 Barendrecht JO13-6 9:15    
Barendrecht JO13-7 LMO JO13-3 10:00    
Barendrecht JO13-8 RVVH, JO13-4G 8:30    
Hellevoetsluis JO13-6 Barendrecht JO13-9 8:30    
SVS JO13-5 Barendrecht JO13-11M 10:00    
Westlandia JO12-1 Barendrecht JO12-1 8:30    
Excelsior M JO11-1 Barendrecht JO11-1 8:30    
Barendrecht JO11-2 Spartaan'20 JO11-1 10:00    
Barendrecht JO11-3 Smitshoek JO11-3 10:00    
Jonge Spartaan JO11-2 Barendrecht JO11-4 11:15    
Spirit JO11-2 Barendrecht JO11-5 9:45    
VVOR JO11-3 Barendrecht JO11-6 11:00    
Barendrecht JO11-7 Heinenoord JO11-1G 8:30    
Overmaas JO11-2 Barendrecht JO11-8 9:45    
Barendrecht JO11-9 ZBVH JO11-1 8:30    
VFC JO11-7 Barendrecht JO11-10 11:00    
Barendrecht JO11-11 Dilettant JO11-3 8:30    
Egelant.Boys JO11-2 Barendrecht JO11-12 11:00    
Barendrecht JO11-13 Excelsior R. JO11-7 8:30    
Charlois, sv JO9-1 Barendrecht JO9-1 8:30    
SC Feyenoord JO9-2 Barendrecht JO9-2 9:00    
Barendrecht JO9-3 Poortugaal JO9-1 8:30    
Barendrecht JO9-4 Spartaan'20 JO9-6 8:30    
BZC/Zuiderpark JO9-2 Barendrecht JO9-5 8:30    
Barendrecht JO9-6 SSS JO9-1 8:30    
LMO JO9-4 Barendrecht JO9-7 8:30    
Capelle JO8-1 Barendrecht JO8-1 9:45    
Barendrecht JO8-2 Smitshoek JO8-4 8:30    
Barendrecht JO8-3 VOC JO8-8M 8:30    
SVS JO8-2 Barendrecht JO8-4 8:30    
Champions League   Aanvang Scheidsrechter Bijzonderheden
Bongerdjes   11:30    
Champions League   11:30    
         
4-12-2017   Aanvang Scheidsrechter Bijzonderheden
14 Hengelsport Westdijk 21 Groener Gras 18.25   Zaal
18 The Panters 17 Blue Basement 19.00   Zaal
25 Kippie 23 Pim United 19.35   Zaal
8   Loiter Squad 6   Cafe `t Schaapje 20.10   Zaal
2   v. d. Enden & Helwig 3   T`shirtdeal 20.45   Zaal
26 Libeccio 22 Le Bonheur 21.20   Zaal
27 Greenline 32 Slim Team 2 21.55   Zaal
7   Boonapart Vormgeving 10 Feestjebezorgd 22:30    
Dames   Aanvang Scheidsrechter Bijzonderheden
Barendrecht VR1 Pernis VR2 19:00   Zaal
MVV '27 VR1 Barendrecht VR2 19:30   Zaal
         
6-12-2017      
35+   Aanvang Scheidsrechter Bijzonderheden
Dikke Knuff SME 20:00    
Just4Fun v.d. Burg 20:00    
Kraaijeveld Rijschool Lago 20:30    
GIT 4-ever young 20:30    
35+ Facebook pagina voor programma, uitslagen en standen: klik op onderstaande link
https://www.facebook.com/groups/308744709329118/
Dames/meisjes   Aanvang Scheidsrechter Bijzonderheden
LYRA VR1 Barendrecht VR3 20:00   Zaal
Berkel VR2 Barendrecht VR4 20:00   Zaal
Barendrecht MO15-1 SVS MO15-1 19:30    
Pupillen   Aanvang Scheidsrechter Bijzonderheden
Barendrecht JO13-1 Spartaan'20 JO13-2 18:30    
         
7-12-2017   Aanvang Scheidsrechter Bijzonderheden
Pernis 4 Barendrecht 17 20:00    

 Digisource

Stersponsors