Welkom op de website van BVV Barendrecht

Vriendenloterij

Vriendenloterij
Zaalvoetbal Beker Zaal Beker 2016-2017
Rank Teams Played Wins Draw Lost Goal score Goals conceded Points
1 07 Harry 's Tuincentrum 0 0 0 0 0 0 0
2 01 Duifhuizen Leder 0 0 0 0 0 0 0
3 02 v.d. Enden en Helwig 0 0 0 0 0 0 0
4 05 Hiemstra Sport 0 0 0 0 0 0 0
5 13 Flexstra-Groep 0 0 0 0 0 0 0
6 11 Trans Nordic 0 0 0 0 0 0 0
7 03 T-Shirt Deal 0 0 0 0 0 0 0
8 14 Hengelsport Wesdijk 0 0 0 0 0 0 0
9 08 Loiter Squard 0 0 0 0 0 0 0
10 18 Le Bonheur 0 0 0 0 0 0 0
11 17 Bijl 0 0 0 0 0 0 0
12 16 Vliegende Keeper 0 0 0 0 0 0 0
13 15 BAR 1 0 0 0 0 0 0 0
14 21 Groener Gras 0 0 0 0 0 0 0
15 29 The Panters 0 0 0 0 0 0 0
16 04 Dubbelsteyn FC 0 0 0 0 0 0 0
17 27 Boomapart Vormgeving 0 0 0 0 0 0 0
18 06 De Rotterdammers 0 0 0 0 0 0 0
19 25 Veriditas 0 0 0 0 0 0 0
20 22 P&O Ferrymasters 0 0 0 0 0 0 0
21 23 MB Team 0 0 0 0 0 0 0
22 09 Optimaal Talent 0 0 0 0 0 0 0
23 28 LIBECCIO 0 0 0 0 0 0 0
24 20 FC Schippers 1 0 0 0 0 0 0 0
25 19 Cervesa 0 0 0 0 0 0 0
26 24 B.V.B. 0 0 0 0 0 0 0
27 26 Greenline 0 0 0 0 0 0 0
28 10 De Oude Dame 0 0 0 0 0 0 0
29 32 Slim Team 0 0 0 0 0 0 0
30 12 Suarez Makelaardij 0 0 0 0 0 0 0
31 30 Cafe 'T Lot 0 0 0 0 0 0 0
32 31 FC Schippers 2 0 0 0 0 0 0 0
33 Finale Nr. 1 Poule A v.d.. Enden & Helwig 0 0 0 0 0 0 0
34 Finale Nr. 1 Poule B Cervesa 0 0 0 0 0 0 0

Speelschema
05 Hiemstra Sport 4 : 2 16 Vliegende Keeper
20 FC Schippers 1 1 : 2 23 MB Team
12 Suarez Makelaardij 5 : 3 24 B.V.B.
07 Harry 's Tuincentrum 0 : 5 21 Groener Gras
25 Veriditas 1 : 6 11 Trans Nordic
17 Bijl 6 : 0 26 Greenline
14 Hengelsport Wesdijk 4 : 1 29 The Panters
15 BAR 1 1 : 3 10 De Oude Dame
02 v.d. Enden en Helwig 5 : 0 22 P&O Ferrymasters
30 Cafe 'T Lot 0 : 3 19 Cervesa
08 Loiter Squard 5 : 0 28 LIBECCIO
27 Boomapart Vormgeving 4 : 3 03 T-Shirt Deal
09 Optimaal Talent 2 : 2 13 Flexstra-Groep
32 Slim Team 0 : 9 01 Duifhuizen Leder
18 Le Bonheur 3 : 1 06 De Rotterdammers
31 FC Schippers 2 5 : 5 04 Dubbelsteyn FC
12 Suarez Makelaardij 4 : 5 08 Loiter Squard
21 Groener Gras 5 : 6 27 Boomapart Vormgeving
11 Trans Nordic 0 : 5 13 Flexstra-Groep
17 Bijl 1 : 4 01 Duifhuizen Leder
14 Hengelsport Wesdijk 4 : 2 18 Le Bonheur
10 De Oude Dame 5 : 0 04 Dubbelsteyn FC
05 Hiemstra Sport 3 : 4 19 Cervesa
23 MB Team 0 : 5 02 v.d. Enden en Helwig
02 v.d. Enden en Helwig 1 : 0 27 Boomapart Vormgeving
19 Cervesa 1 : 1 08 Loiter Squard
13 Flexstra-Groep 0 : 1 01 Duifhuizen Leder
14 Hengelsport Wesdijk 0 : 2 10 De Oude Dame
02 v.d. Enden en Helwig 2 : 2 13 Flexstra-Groep
19 Cervesa 1 : 0 14 Hengelsport Wesdijk
27 Boomapart Vormgeving 4 : 0 01 Duifhuizen Leder
08 Loiter Squard 1 : 3 10 De Oude Dame
02 v.d. Enden en Helwig 4 : 0 01 Duifhuizen Leder
19 Cervesa 2 : 0 10 De Oude Dame
27 Boomapart Vormgeving 0 : 4 13 Flexstra-Groep
08 Loiter Squard 5 : 1 14 Hengelsport Wesdijk
Finale Nr. 1 Poule A v.d.. Enden & Helwig 3 : 0 Finale Nr. 1 Poule B Cervesa

 Digisource

Stersponsors