ANDREW DEAN TREEDT OP TIJDENS FEESTAVOND 100 JAAR BVV

Zanger Andrew Dean komt optreden tijdens de feestavond ter ere van het 100-jarig jubileum op zaterdag 6 juni. De artiest, die ook wel bekend staat als ‘The Partymachine’, is een veel gevraagde zanger in Nederland. De live-acts van Andrew Dean zijn opvallend en herkenbaar, want hij zingt altijd hits van de grootste artiesten ter wereld. Hij treedt al meer dan 20 jaar op als solo-artiest.

Andrew Dean wordt tijdens de feestavond vergezeld door Mr. Jones, de Barendrechter die bekendheid geniet vanuit de band ‘Mr. Jones & Just in Case’ waarmee hij een televisieprogramma won. Ook zanger Andy en DJ Mike zullen optreden in de feesttent die op zaterdag 6 juni op het hoofdveld wordt geplaatst. De laatste artiesten die optreden op het jubileumfeest worden binnenkort bekend gemaakt.

Kaarten voor de jubileum feestavond van BVV Barendrecht kosten € 15 en gaan op zaterdag 14 maart in de verkoop. De feestavond is voor leden, de tent gaat open om 19.30 uur en het programma duurt van om 20.00 uur tot 00.30 uur. Verdere informatie volgt binnenkort.