BARENDRECHT BEKERT VERDER IN RIJNMOND CUP NA WINST OP IFC
Barendrecht heeft dinsdagavond zonder problemen de tweede ronde van de Voetbal Rijnmond Cup bereikt. In de openingswedstrijd van het regiotoernooi waren de Bongerdbewoners gekoppeld aan IFC, dat met 4-0 werd verslagen.
De wedstrijd tegen de eersteklasser uit Hendrik-Ido-Ambacht werd al in de eerste helft beslist. Joey Jongman, de routinier in vorm, zorgde voor een snelle 2-0 voorsprong op sportpark De Bongerd. Voor de rust kopte Aness Serghini uit een voorzet van Olek Mrowicki ook nog de 3-0 binnen. Vlak na rust zorgde Bram de Bruin voor de 4-0, waarna er niet meer werd gescoord op Bongerd.
Barendrecht kwalificeerde zich met de overwinning voor de volgende ronde van de Voetbal Rijnmond Cup, het regionale bekertoernooi waar maar liefst 109 regioclubs aan deelnemen. Dat toernooi krijgt medio november zijn vervolg.