BARENDRECHT KOMT NIET DOOR VOGELS-MUUR EN VERLIEST MET 4-2
Barendrecht boekte na de winterstop knappe zeges op HHC Hardenberg en Quick Boys, maar verloor zaterdag op eigen veld van IJsselmeervogels. De gevallen grootmacht uit Spakenburg ging veel efficiënter met de kansen om. Zo werd het op De Bongerd in een levendig duel 2-4.
Barendrecht-trainer Dogan Corneille gaf Constantijn Schop rust, achterin keerde Timo de Graaf terug in de basis. IJsselmeervogels, dat onderin de Tweede Divisie bivakkeert, had zich tijdens de winterstop flink versterkt. Niet alleen spits Raily Ignacio maar ook Jarno Janssen (Kickers Emden) en Brian Campman (SG Barockstadt Fulda) waren aan de selectie toegevoegd.
De bezoekers gingen vlot van start. De eerste de beste kans was raak: Azzedine Dkidak schoof de bal al na vier minuten binnen, 0-1. Een domper voor Barendrecht dat geduldig bleef spelen. Er kwamen kansen voor Brent Vugts en Joey Jongman, maar doelman Bram Kaarsgaren kwam niet in de problemen. Vlak voor rust was het bij kans twee voor IJsselmeervogels weer raak. Opnieuw was Dkidak de doelpuntenmaker, 0-2. Jongman kreeg nog twee mogelijkheden, een kopbal en een schot met links, de bal ging er niet in.
Ook na de onderbreking was Barendrecht voetballend zeker niet de mindere, maar de rood-witten wisten de zwarte Vogels-muur niet te slechten. Even leek Barendrecht een strafschop te krijgen, maar de arbiter Vereijken herriep zijn besluit, de grensrechter had buitenspel gezien.
Barendrecht, met inmiddels Redouan Omar Ouali en Rynino Rimon in de ploeg, bleef het proberen, maar de afwerking was deze middag niet op orde. Jay Brand schoot naast. Tot overmaat van ramp maakte invaller Niels Butter er 0-3 van. De thuisploeg bracht Wouter Vermeer en Dennis van der Heijden en stuurde Timo de Graaf naar voren. Prompt was het nu wel raak. Anass Serghini knikte op fraai aangeven van Taner Bayram de 1-3 binnen.
Even hoopte Barendrecht op aansluiting, maar een andere IJsselmeervogels-invaller Matthijs Hardijk maakte er rap 1-4 van. Nog was het niet gedaan, want Omar Ouali krulde fraai de 2-4 tegen de touwen. Dichterbij wist Barendrecht niet meer te komen en leed de eerste nederlaag in het jubileumjaar.










Barendrecht – IJsselmeervogels 2-4 (0-2)
4. 0-1 Dkidak, 40. 0-2 Dkidak, 71. 0-3 Butter, 81. 1-3 Serghini, 86. 1-4 Harijk, 89. 2-4 Omar Ouali.
Scheidsrechter Vereijken, gele kaarten: Vugts (Barendrecht) Van Hees en Schuurman (IJsselmeervogels).
Opstelling Barendrecht: Van der Meer; Brand (75. Van der Heijden), De Graaf, Monster, Jouhri (75. Vermeer); Bayram, Jongman, De Bruin (46. Rimon); Mrowicki (46. Omar Ouali), Vugts en Serghini.
IJsselmeervogels: Kaarsgaren; Van de Groep, Schuurman, Campman, Janssen; Schulte (34. Butter), Ruizendaal (84. Helmer), Van Hees (70. Van der Velden); Dkidak (70. Robertha), Ignacio (84. Hardijk) en Kuisch.
Twaalfde
Barendrecht zakt naar de twaalfde plek in de Tweede Divisie, met 26 punten uit 20 wedstrijden. Dat zijn er zeven punten meer dan nummer 16 IJsselmeervogels. Hoek is de nieuwe koploper, omdat Quick Boys in Rijnsburg gelijk speelde. Er zijn nog 14 wedstrijden te gaan.
Kozakken Boys
Komende zaterdag speelt Barendrecht uit bij Kozakken Boys, waar het eerder dit seizoen voor de beker met 3-2 na verlenging won. In Werkendam wordt zaterdag om 15.00 uur afgetrapt.
Samenvatting