
BARENDRECHT O23 OVERTUIGEND LANGS SC FEYENOORD O23
De beloften van BVV Barendrecht hebben zaterdag met ruime cijfers gewonnen van SC Feyenoord Onder-23. Op sportpark De Bongerd werd het 4-0.
Al bij rust hadden de rood/witten het verschil gemaakt tegen de Rotterdammers. Met goed voetbal stond er na 45 minuten al een 3-0 tussenstand op het scorebord, dankzij twee doelpunten van Vince van der Pol en een treffer van Jaydino Jacobus. Ook in de tweede helft kende Barendrecht Onder-2e weinig problemen met SC Feyenoord, dat weliswaar meer balbezit had maar geen kansen kon afdwingen. Het slotakkoord was zelfs voor Barendrecht, waarbij Rynino Rimon de keeper omspeelde en de 4-0 binnen schoot.
Door de ruime overwinning nemen de Barendrecht-beloften de koppositie in de eerste divisie B weer over. Concurrent TOGB heeft evenveel punten als Barendrecht (14), maar met een beter doelsaldo mogen de Bongerdbewoners zich koploper noemen.